| Redsaas3000 a întrebat:

Azi am primit un PS4 si imediat cum l- am scos din cutie, am inceput sa ma joc Minecraft! Am fost atat de excitat incat am ejaculat putin pe PS si acum s- a stricat. Acum nu mai merge. Nici nu mi-am bagat penisul in cd rom. Credeti ca se poate repara si cum pot spala sperma?

Zappy! Sper ca vezi asta! big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, eu cred ca daca il bagi si il scoti de 3 ori (din priza), te inchini de 3 ori si bei si putin suc de cartofi, s-ar putea sa se rezolve (glumeam, sigur se rezolva, am testat eu)

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai probleme la mansardă.

| Drimmero a răspuns:

Esti retardat de-a dreptul rolling on the floor)))

| Redsaas3000 explică (pentru Drimmero):

Multumesc ca ai citit!

| Desireღ a răspuns:

rolling on the floor))
Vezi că dau like dacă te văd. :3

| AlecCusca a răspuns:

Pai ai grija daca ti o bagi devine patrata xddd

| COSMIN20041705 a răspuns:

Buna,zappy se uita doar la laba trista,laba fericita, masturbare, testicule, penis, pasarica si sex nu la sperma ta in Play Station 4

| ContAnonimPentruIntrebariStupide a răspuns:

Ai stricat toata intrebarea cu mesaju de la sfarsit. gg

| Redsaas3000 explică (pentru ContAnonimPentruIntrebariStupide):

Oricum toata lumea s-a prins ca vreau ca Zappy sa vada asta de la bun inceput.

| Lucifer0112 a răspuns:

I-ai pus mana pe controllere (tate) inainte sa ejaculezi? Nu multi zapperi ajung la performanta aceasta, invata-ma maestreeee