| bdn23 a întrebat:

Astazi am avut un contact sexual neprotejat cu o fata. Cand am ejaculat, am scos penisul din vaginul fetei cu o substanta alba parea sa fie sperma. Dar mentionez ca eu am scos penisul si am ejaculat in alta parte. Stiti cumva ce poate sa fie substanta aceea alba din vaginul fetei. Va rog multa seriozitate!

Răspuns Câştigător
| staupescaun a răspuns:

E ceva normal substanta aia alba de care zici tu.nu ai mai avut niciodata contact sexual cu o fata?! e secretie vaginala, asa cum la barbati e sperma

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Partial lichid preejaculator, partial sperma scapata de tine, partial secretie vaginala de la ea (probabil are o infectie genitala care modifica aspectul secretiei si pe care ti-a facut-o cadou si tie)

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În timpul actului sexual are loc lubrifierea naturală și fără miros la femeie, are un aspect incolor. În situația prezentată de tine, partenera nu era chiar în regulă cu sănătatea aparatului genital. Mergi și fă analize (spermocultură) și folosește mereu prezervativul.
Nu te mai juca cu sănătatea ta!
Pa, pa.

| Laura0 a răspuns:

Probabil fata a avut un orgasm si atunci putea sa fie sperma ei.orgasmul putea sa-l aibe inainte sau in timpul actului... daca l-o avut inainte putea sa-i ramana...

| akaleesh20 a răspuns:

"Substanta" aia alba este de la fatahappy... de la lubrifierewinking(problema e ca nu e normal sa fie alba...pentru ca ar avea candidoza si asta e nasol pentru ca se ia) daca tu ai ejaculat afara stai fara grija. ca doar ai simtit cand au iesit musafirii tai afarahappy

| bdn23 explică (pentru akaleesh20):

Da, dar ea nu a folosit lubrifiere. Si am vazut si in filmele deochiate, ca la finalul actului sexual femeilor le curge ceva alb din vagin.

| akaleesh20 a răspuns (pentru bdn23):

Mai copilasule. hai sa iti explic ca sigur din raspunsurile celorlalti eu sunt cea mai mare:).nu a folosit lubrifiere(aia e lubrifierea ei). substanta aia de care tot vorbesti tu este un lichid care te ajuta pe tine sa intri in vaginul ei! daca ea nu ar elimina lichidul ala inainte de contact, tu nu ai putea sa strabati vaginul inainte si inapoi pentru ca nu ar aluneca;).ea il elimina pentru ca se simte bine langa tine si te lasa sa te atingi de...a ei:) asta e lamurita! singurul lucru anormal de pe aici este culoarea lichidului. nu e normal sa fie alba(normal este incolor). daca este alba are o mica problema(fata). are candidoza(fac astia reclama la combaterea ei). se face din mai multe cauze. iti dau un link sa te lamuresti http://www.farmaciata.ro/ginecologie/item/137-candidoza-vaginala
. se poate rezolva

| bdn23 explică (pentru akaleesh20):

M-am lamurit. Este secretie vaginala. Asa cum la mine e sperma. Si substanta aceea nu era branzoasa! Era un alb mai transparent asa. Nu alb alb

| akaleesh20 a răspuns (pentru bdn23):

Atunci e totul okhappy dar nu inteleg de ce a luat staupescaun funda laughing

| akaleesh20 a răspuns (pentru bdn23):

Atunci e totul okhappy dar nu inteleg de ce a luat stupescaun funda laughing

| bdn23 explică (pentru akaleesh20):

A luat pentru ca mai am intrebat si la o doctorita. Si mi-a dat acelasi raspuns ca elhappy

| Bellatores a răspuns:

Este ...vaginal..nu stiu cum ii zice, deci cum ejectuezi tu sperma asa ejectueaza si ea o substanta..cum crezi ca poti sa***..sti aluneca. vorbesc la modul cel mai serioshappy