| anonim_4396 a întrebat:

buna tuturor :*!
Poate o sa ma credeti o ciudata cu chestia ce am sa v-o spun dar asta e. trebuie cuiva sa ii spun.
In prima zi de liceu un coleg de clasa a inceput sa se uite la mine foarte atent..si am inceput si eu sa ma uit la el si se uita exact in ochii mei.daa am avut un contact vizual sau cum sa spun. Colegul meu e foarte dragut si foarte de treaba dar nu stiu ce sa zic. dupa acel contact vizual a inceput sa se apropie putin de mine dar cred ca l-am indepartat de mine. nu stiu de ce dar statea exact langa mine (bancile noastre is puse mai ciudat..is vreo 7 banci pe 4 randuri ) si azi a facut schimb cu un coleg si nu mai sta langa mine.Pe facebook la prietena mea cea mai buna si la alte colege le da foarte multe like-uri dar mie deloc.O prietena din alta clasa mi-a spus ca poate este mai rusinos si poate el asa se gandeste ca daca iti da like inseamna ca el simte ceva pentru tine si te place mai ales dupa contactul acela vizual de cateva secunde si poate nu vrea ca tu sa afli sau ceva ( acum era prima zi..nu ma cunostea deloc si nici eu pe el si totusi nu cred ca asta ar fi ) .Da..acum is curioasa de zilele ce urmeaza ce se va intampla dar nu cred ca se va intampla ceva...ar putea sa fie indragostit de mine? Recunosc, de cand el s-a mutat ii cam simt lipsa deoarece imi mai arunca o privire si ii aruncam si eu.da. poate putin imi place de el.e ciudat..imi este coleg dar asta e.voi ce ziceti? ar putea sa ma placa?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pe scurt ca n-am timp trebuie sami duc vaca la pascut

| gabriela2201 a răspuns (pentru RAY):

rolling on the floor; corect- allialexandra-consum de pixeli pentru nimic

| RAY a răspuns (pentru gabriela2201):

Gaby o ceasca de cafea cu lapte?

| AllleAlllexandra a răspuns (pentru gabriela2201):

Vai.draga mea. ma abtin sa nu iti spun cv happy. Doamne. iarta-ma ca am pus o intrebare asa de banala pentru unii... am vrut doar sa stiu mai multe pareri.

| neutrino a răspuns:

Cum sa nu te placa? Numai ca, nu stie!

| Danysan a răspuns:

Crezi ca sa repede te indragostesti -gata privesti pe cineva in ochi si e totu roz laughing. Vezi ce fel de persoana e -Dupa mine ai cam face placere sa umble cu multe fetite laughing.

| loverboy111 a răspuns (pentru Danysan):

Cui nu ii face placere?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa se indragosteasca de tine doar in cateva zile? lasa ca sa treaca vacanta de iarna, vezi ce comportament are fata de colegii de clasa, fetelor le plac baietii inteligenti asa ca da-ti seama daca pune suflet la lectii sau trece prin liceu ca cutitul prin branza? daca comportamentul sau este acceptabil merita sa fie bagat in seama, dar nu acum ca s-ar putea a ai surprize

| unknøwn a răspuns:

Te place dar e timid.
Ia-l în braţe odată, din senin, şi vezi cum reacţionează! Dacă se emoţionează, e clar!

| 26Geo a răspuns:

Mda...nu am inteles niciodata chestia asta cu facebook-ulstraight face Cum draq sa spui ca,'"daca imi da like, inseamna ca ii place de mine", dar, daca da like la 3 fete,de ce crezi ca o face? e doar o poza,sau ma rog, poate sunt eu mai de moda vechehappy In fine, astept sa vad cum se va schimba starea voastra amoroasa pe facebook, din single la married, apoi sa aveti si un copilas virtual:X

| cdu92 a răspuns:

Nu.

| CristinaMariaGG a răspuns:

Probabil dar nu prea mult. nu e mai simplu sa vorbesti cu el? zic si eu.