| Elianagabriela a întrebat:

de la un timp colegul meu incearca sa ma i-a de mana. se tot da pe langa mine. si cand vorbeste cu mine se uita adanc in ochii mei. credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| SweetSecrets a răspuns:

Doar tu iti poti da seama de acest lucru, il vezi in fiecare zii, il observi etc.Iti poti da seama daca e baiat cuminte sau doar a pus un pariuwinkingFunda?:*

| Elianagabriela explică (pentru SweetSecrets):

Da! asa este. il vad in fiecare zi il observ. si am vrut sa fiu si eu mai apropiata de el si unii colegi deja au interpretat altceva. nu stiu ce sa fac. nu vreau sa fac vreun pas gresit.

| SweetSecrets a răspuns (pentru Elianagabriela):

Daca el nu ti-a raspuns in niciun fel cand ai incercat sa te apropii te el nu stiu ce ai mai putea face.Ce sa interpreteze colegii? El a fost primul care te-a bagat in seama, daca el nu continua ce a inceput asta inseamna ca doar se juca sau poate e timid...Mai vorbeste cu el si rezolvati voi:X. Daca veti fii impreuna colegii nu vor mai avea ce sa interpretezebatting eyelashes

| Elianagabriela explică (pentru SweetSecrets):

Colegii deja au inceput sa ma intrebe. il placi? si chestii din astea. Cred ca e timid. dar nu stiu cum sa vorbesc cu el. cum sa deschid subiectu. mi-e teama ca o sa zica ca eu il plac. si scopu' meu este de a afla daca el ma place. si dupa o sa fiu pusa intr-o postura super proasta. si nu vreau asta.

| SweetSecrets a răspuns (pentru Elianagabriela):

Pai ce zici sa pui o prietena buna de-a ta sa-l intrebe ce parere are despre tinehappy? Sau ii zici sa iesiti doar voi2 in oras si vorbiti:*. Cred ca va fi mai deschis si iti va spune exact ce gandeste, daca nu iti zice ca te place sau nu da niciun semn eu zic sa nu mai continui.Un baiat normal ti-ar fi marturisit sentimentele lui in orice imprejurare, daca el e atat de timid nu prea ai ce sa faci:*! Daca colegii te vor mai intreba; il placi? tu le voi spune ca Nu si gata vor intelege.In orice caz ar trebui sa purtati o discutie fata in fatawinkingSucces!

7 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Eu,din ce am inteles cred ca te place, dar mai bine supravegheazal ca sa fii sigura! ceaw!

| Biutzu a răspuns:

Pai daca in genera va intelegeti bine te place de nu isi bate joc de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca chiar se intampla cum zici tu, de ce sa nu te placa? Pwp:*