| ElementX a întrebat:

Azi dimineata am intrat pe id-ul iubitului meu(ieri mi-a dat parola) si am gasit convorbiri cu o tipa care stiam ca-l place de mult si ca-l invitase acasa la ea, insa el a refuzat-o(din cate mi-a zis). Asa...acolo am aflat ca el a fost acasa la ea si cand l-am intrebat daca-i adevarat a zis ca a mers, insa s-a jurat "pe tot ce are el mai sfant" ca nu au facut nimic si mi-a zis ca a facut asta ca un fel de razbunare dupa ce s-a certat cu mine, din cauza ca a facut el o criza de gelozie(nu e vina mea, m-a intrebat un tip daca vreau sa ies cu el si eu l-am refuzat, dar iubitului meu i s-a parut ca nu l-am refuzat ci i-am mai dat sanse). A doua chestie care am descoperit-o a fost o convorbire cu varul lui in care ii zice ca ii aduce femei pe cand vine el acasa (e in strainatate) si se vor distra amandoi. Desigur, si-a cerut iertare si eu il iubesc foarte mult...nu vreau sa ne despartim insa nu pot trai asa. Il iubesc parca prea mult. Ce sa fac? Sa il iert? M-a mintit. Am uitat sa mentionez ca in convorbirile acelea am gasit si lucruri frumoase cu referile la relatia noastra. Va rog ajutati-ma pentru ca sunt disperata. Dau funda pentru cel mai bun sfat. Va rog. crying

2 răspunsuri:
| Andr3e a răspuns:

Mai nu stiu...Ar trebui sa-l ierti,dar daca se mai repeta sa-l avertizezi k il parasesti! Asa ceva nu se face! Iar daca e sa continue asa...Da-i papucii j nu fi trista! Baieti sunt destui pe lumea asta.O sa gasesti tu unul care te merita! Si nu mai fi trista! Viata merge inainte, fie cu bune, fe cu rele.

| tyger a răspuns:

Eu zic sa-l ierti, si sa ai grija de el happy