| ElementX a întrebat:

Si baietii plang cand gresesc in dragoste? Mie mi-a plas iubitul la telefon cand ne certam din cauza unei gresele de ale lui... a mers la alta acasa doar sa se razbune pe mine dupa o alta cearta (a facut o criza de gelozie nejustificata) insa nu a facut-o cu ea pentru ca, spune el, s-a gandit numai la mine si simtea ca greseste. Tot el mi-a zis ca a mers la ea cu gandul sa i-o traga, dar nu l-a lasat inima. Dar totusi m-a mintit... S-a jurat pe ce are el mai sfant ca nu a facut-o cu ea si ca nu va putea niciodata sa ma insele pentru ca ma iubeste. Aceasta "vizita" am aflat-o cand am intrat pe id-ul lui si i-am citit conversatiile. Printre ele am gasit lucruri frumoase despre mine si am vazut ca in alte discutii a dat dovada de fidelitate(de ex. intr-o conversatie ii spunea unui prieten foarte bun ca nu poate merge la acea fata acasa(ea il invitase de mai multe ori) pentru ca ma iubeste pe mine si nu ma poate insela) si totusi, a mers la ea, sa se razbune desi nu i-am gresit cu nimic. Il iubesc dar nu vreau sa-si bata joc de mine. E normal? Voi ce ziceti, ma iubeste cu adevarat?

4 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Nu stiu ce sa zic! se poate sa fii mers la ea dar sa nu fi facut nimic! depinde si de cat timp sunteti impreuna si cata incredere ai in el! daca il cunosti cand minte o sa iti dai seama daca te-a inselat sau nu! inearca sa ii tragi de limba vreun prieten de al lui sau mergi la un prieten de al lui si intreaba-l "mah ti-a zis prietenul meu daca a fost buna aia la pat? ca mie mi-a zis ca s-a culcat cu ea dar de ciuda nu l-am intrebat" si te prefaci ca ii ceri sfatul daca sa il ierti sau nu si crede-ma ca prietenul ala al lui il va da de gol! asta functioneaza crede-ma, am incercat-o si eutongue! si daca te-a inselat sa nu il ierti orice ar fi!

| Diux96 a răspuns:

Din cate se vede te iubeste.si DA si baieti plang si mi se pare normal sa planga din moment ce a gresit si ii pare rau pentru ca se vede ca tine la tine.

| Tigrita a răspuns:

Si baientii plang. Poti sa ii mai dai o sansa dar cand va mai gresi sa il lasi

| AlexEuManu a răspuns:

Uite te iubeste mult, daca nu si-o treso cu aia chiar te iubeste(ii cam prost(scuze)trebuia sa si-o traga cu aia, da eu zic sa ramai cu el!