| ElementX a întrebat:

Intrebare pentru FUNDA!:Si baietii plang cand gresesc in dragoste? Mie mi-a plas iubitul la telefon cand ne certam din cauza unei gresele de ale lui... a mers la alta acasa doar sa se razbune pe mine dupa o alta cearta (a facut o criza de gelozie nejustificata) insa nu a facut-o cu ea pentru ca, spune el, s-a gandit numai la mine si simtea ca greseste. Tot el mi-a zis ca a mers la ea cu gandul sa i-o traga, dar nu l-a lasat inima. Dar totusi m-a mintit... S-a jurat pe ce are el mai sfant ca nu a facut-o cu ea si ca nu va putea niciodata sa ma insele pentru ca ma iubeste. Aceasta "vizita" am aflat-o cand am intrat pe id-ul lui si i-am citit conversatiile. Printre ele am gasit lucruri frumoase despre mine si am vazut ca in alte discutii a dat dovada de fidelitate(de ex. intr-o conversatie ii spunea unui prieten foarte bun ca nu poate merge la acea fata acasa(ea il invitase de mai multe ori) pentru ca ma iubeste pe mine si nu ma poate insela) si totusi, a mers la ea, sa se razbune desi nu i-am gresit cu nimic. Il iubesc dar nu vreau sa-si bata joc de mine. E normal? Voi ce ziceti, ma iubeste cu adevarat?

2 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Nu stiu daca plang sau nu, stiu doar ca ai pus intrebarea asta de 1000 de ori.

| beckham1 a răspuns:

Odata ce te-a inselat inseamna ca nu...asta nu este un motiv de razbunare! Odata ce el iti spune ca te iubeste si este adevarat nu are cum sa se duca la alta si mai ales din motiv de a se razbuna.