| Laviniaaaaa a întrebat:

BUNA TPU happy. Ieri am facut o saptamana si o zi cu un baiat, dar tot aseara ne-am si despartit. Ne-am despartit din cauza unui alt baiat, care m-a intrebat daca m-as desparti de actualul pentru el. Baiatul cu care am fost a aflat de chestia asta si cand s-au intalnit, ala a bagat strambe ca i-am zis eu ca-mi place de el, dar ca nu ma pot pune cu el ca sunt cu altcineva etc. Baiatul asta a vrut sa ne despartim, ca vezi doamne l-am mintit in legatura cu ce am vorbit cu celalalt, dar nu-i adevarat.Si l-am intrebat daca e adevarat ca vrea sa ne despartim si a zis : cine ti-a spus? si i-am zis ca nu mai conteaza, ca sunt de acord sa ne despartim ca mi s-a luat sa nu ma creada, desi eu eram sigura ca ma iubeste... Apoi o dadea la intors ca nu vrea sa ne desp, dar nu mai vroiam eu sa il iert. Si imi zicea ca nu eu nu pot sa-l iert o data? ca eu m-am desp de el de peste 20 de ori si tot el s-a intors mereu la mine, desi era vina mea si ca eu nu pot sa las orgoliul macar o data? Si mi-a mai spus ca daca ma despart de el, nu voi mai exista pentru el : ma rog, nu a spus-o cu cuvintele astea, dar a zis ca nu o sa mai ma bage niciodata in seama, s-a jurat straight face! Si ne-am despartit. Azi nu l-am vazut deloc. si pana acum dadeam de el peste tot straight face chiar daca nu eram impreuna Voi ce credeti? P.S. : ma invitase si la balul bobocilor. eu sunt a 8a iar el a trecut a 9a acum... a cunoscut-o si pe mami si -< nu stiu ce sa cred.

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

Pai nu trebuia sa vorbesti asa cu elwinking incearca sa il intelegi si tu cu unele chestii si sa ii fii alaturi kiss incearca sa vorbesti cu el chiar daca asta inseamna sa te duci la el acasa iar daca tii la el sigur te vei ducewinking daca tii la el cu adevarat lasa supararile astea de 2 bani ca nu isi au rostul si fa ce trebuie...succes si sa imi lasi mesaj in privat ce ai facut happy

3 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

In decursul acestei saptamani si o zi s-au intamplat toate asta? V-ati despartit de 20 de ori, a cunoscut-o si pe mama ta? Nu v-ati grabit? Eu asa cred. In fine, da ai fost prea orgolioasa si daca el a intors-o trebuia sa te lasi induplecata ca doar nu a facut cine stie ce greseala. Asa ca acum stai si sufera.

| iubesteOrezul a răspuns:

Parerea mea. Incearca sa faci tu pasul de data asta. Potti sa il suni sau macar sa ii dai un mesaj. Succes :*!

| MikKinder98 a răspuns:

Schimba-ti numele in Maria Fernanda.Asa ar fi telenovela completa