| Spinoasa a întrebat:

Azi eram in maxi, veneam acasa, era foarte mare aglomeratie.Am rezistat 5 minute dupa dejase aglomerase si era un miros oribil, pana acum toate bune si frumoase.Eu stateam in picioare dupa vreo 5 min, simt ca ametesc, iar dupa aceea pur si simplu numai vedeam, totul era numai alb si negru in fata ochiilor mei.Sunt putin cam speriata nu inteleg ce se intampla cu mine, 17 ani

Răspuns Câştigător
| anka89 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie exact la fel cu inghesuiala si diverse mirosuri urate, pur si simplu ai lesinat. Bunica mea zicea ca am fost deocheatarolling on the floorm-au adus acasa 2 vecini nici nu puteam sa merg.Si tu la fel din aceste cauze ai lesinat.Ce astepti caldura, aglomeratie ai avut nevoie de oxigen

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ori erau multi rromi inauntru care nu si-au facut baie de un an de zile ori lumea nu si-a dat cu dezodorant sub brat, data viitoare roaga pe cineva care miroase bine sa te duca cu masina.

| Narfundo a răspuns:

Simplu.Esti emotiva in prezenta mai multor persoane.Se poate numi pe termeni scurti" claustrofobie. Invata sa iti controlezi respiratia si nu te mai baga in astfel de aglomeratii.

| DamiPapucii a răspuns:

Se poate intampla cel mai corect de la lipsa de calciu

| Bratzz a răspuns:

Probabil de la lipsa oxigenului cauzata de aglomeratie. Se intampla frecvent personelor frecvente

| Bratzz a răspuns:

Voiam sa spun persoanele sensibilehee hee scuze :*

| Seby484 a răspuns:

Exista mai multe posibilitati.1.caldura excesiva in masina(de obicei in maxi autobuze nu prea deschid astia geamu si... oxigen sigur era 0 2. mirosul insuportabil si 3.ai facut o cadere de calciu.se mai intampla.foarte rar la oameni e normal tot din cauza calduriihappy...

| ExTazZy a răspuns:

Sau poate din cauza lipselor de vitamine...la mine se mai intampla acum dar rar cand ma ridic de jos sau stau prea mult in picioare ametesc si vad negru de cand am inceput sa iau niste vitamine mi-a fost rau de cat mai putine ori

| Neeco a răspuns:

Caldura. Aglomeratie. Oameni nespalati, miros greu. Se mai intampla.