| anonim_4396 a întrebat:

Azi, in a doua ora un baiat a venit la mine ( pe care il plac ) si a stat toate pauza cu mine de vorba cu e de obicei. O prietena imi zice : Ti-am mai zis eu ca te place! Baiatul ala a ramas putin blocat dupa a zis : A.aa.a si a schimbat subiectul, ma place?

Răspuns Câştigător
| AlexandraIleana a răspuns:

Hehehe este posibil, adica nu ca este posibil ii clar te place..mai ales ca avenit toata pauza sa stea de vorba cu tine.Dar hai sa fim seriosi logic ca a schimbat subiectul ca poate s-a intimidat era logic sa nu zica fata de amandoua da imi place de ea sau asa.Baietii sunt alcumva..mai misteriosi.Bafta:*

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Cum sa nu te placa?