| anonim_4396 a întrebat:

Hey!
Am iesit in urma cu cateva zile cu prietenii. În cerc era o,,prietena" care il place si ea pe băiatul pe care il plac.
Ea crede că tipul de care ii place ei ma place pe mine (adică băiatul pe care il plac) si mereu încearcă să mă facă geloasă,,vorbind cu el ".
Asa ca am iesit cu toti prietenii si,,prietena aceea" a trebuit sa plece neaparat acasa si eu am mai rămas cu prietenele mele si cu câțiva băieți (inclusiv băiatul pe care il plac).
Discutând,am adus vorba de,, fata aceea" si i.am zis băiatului de care imi place ca :,,fata aceea nu ma,, suporta" pentru ca ea crede că tie iti place de mine ...si el a răspuns că,,de mult",iar dupa a schimbat rapid subiectul...
Ce pot sa inteleg?
Ca ii place de mine de mult sau ca m-a plăcut, iar acum nu ma place?
Ps:ofer funda!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Foaaaare incurcată treabă.
Spune-i că vrei să ieșiți impreună și te lămurești!