| scarllet a întrebat:

Azi la scoala o colega a spus mai mult in gluma ca o sa ne faca test de virginitate...la care o colega "hai sa fim seriosi, cine mai e vigina la noi in clas" eu sunt (mentionez ca sunt clasa a 10-a). voi ce credeti
Sunt singura laughing

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca majoritatea fetelor din clasa a zecea sunt virgine, dar le place sa se dea mari.

| CevaNormal a răspuns:

Colega care a spus asa se simte,, cu musca pe caciula'' pentru ca ii ciuda ca nu mai este virgina, si poate crede ca tocmai numai ea din clasa nu este virgina, ca doar nu le tine luminarea la toate laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Si eu eram virgina intr-a zecea, happy. nu-ti fa griji ca nu esti singura multe nu spun doar sa se dea mari ca au experienta, etc

cami
| cami a răspuns:

Eu zic ca nu. Mai sunt si alte colege. Tipa asta, (poate ca si ea e) dar... figuri de Colentina oh go on

| liz23 a răspuns:

E doar perioada in care unii incearca sa iasa iasa in evidenta prin vorbe spune aiurea.Nu da atentie la tot ce zboara pe acolo si lasa lumea sa vorbesca in voie.

| SweetCandy a răspuns:

big grin pai nu e adevarat nhimic din ce ai spus ubig grin nici ca o sa se faca testebig grin nici k nu mai sunt fete virgine in clasa a 10abig grin mult succes la scoala si stai linistita!happy

| oz a răspuns:

Nu... ea poate a spus pentru ca ea a crezut ca e singura... daca ma intelegi.Domne...virginitatea e bine sa o pierzi cu cine trebuie...tarani...badarani..."futareii" de astia gasesti pe toate drumurile. Daca nu ai gasit pe cineva special...sa simti ceva pentru el...nu intra in panica...nu fi disperata(sprite spune pe bune happy ) deci ai incredere in judecata ta...si fa ce crezi tu ca e corect...si normal bine pentru tine.

| scarllet explică:

Colegaaaa... tu erai...>big grin

| ionutzking a răspuns:

Eu zic ca fata respectiva se da mare.Si virginitatea nu e bine sa ti-o pierzi asa cu orice baiat care presimti u ca il iubesti un pic sau asa ceva.Eu is satul. Mereu ziceam ca am gasit fata potrivita si ca o iubesc enorm si ca vreau sa raman cu ea. Dar adevarata dragoste o vei simti si iti vei da seama cand trebuie sa iti incepi si viata sexuala. Nu te lasa influientata de ce zic alte prietene. Repet vei simti singura cand va trebui sa iti incepi viata sexuala. Eu recomand minim 17 ani jumate.

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Exact nu crede tot. Dar e ceva bizar la mijloc. Colega ta ori e proasta, ori se da mare cu ceva ce nu ar trebui, pentru ca a nu mai fi virgina de la o varsta inaintata nu este un lucru cu care sa te mandresti! Tu pastreaza-ti opiniile indiferent de ce cred altii, si nu iti incepe viata viata sexuala numai pentru a te da mare dupa aia. Nu te lasa influentata de altii! Cand simti nevoia sa iti incepi viata sexuala, sa o faci numai cand inima iti spune asta, nu creierul. Lasa-le pe celelalte fete rautacioase care vor sa te faca sa suferi, nu le da atentie! Gandeste si fa ce vrei tu!

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Eu zic ca cologa ta a zis asta ca sa se dea mare...Nu crede tot!

| pandi a răspuns:

Ok...hai ca eu te-am descoperitlaughing).
te asigut eu Ioana ca nu esti singura si ca si eu sunthappy...chiar daca multi probabil gandesc altceva.in fine.treaba lorhappy.
stiu ca eu atunci am zis ca este o porcarie si ca nu o sa se faca nici un test de virginitatehappy...

| lul23 a răspuns:

Eu eram virgina si in clasa a 12-a... Si?
E un lucru de pret pentru orice fata si prima data ar trebui sa se intample cu persoana pe care o iubesti si care bineinteles sa te meritewinking

| eu_stie_tot a răspuns:

laughing clasa a 10 a? Si eu sunt tot in a 10a si pot sa-ti spun ca nici macar nu am vazut o fata goala in realitate dar sa mai si fac sex cu ealaughing. Stai linistitta ai timp. Nu te grabi. Cat despre prietena ta da, cred ca a vrut sa se dea mare. Nu inteleg dc ar vrea. In ziua de azi fetele se lauda ca nu mai sunt virgine? Se lauda ca de acum sunt femei si nu fete, ca nu mai au nimic special? Serios acum eu as aprecia o fata care nuse lauda cu asa ceva chiar daca e virgina sau nu. Iar daca la 16 ani nu mai e, nu vreau sa spun ce parere am despre fata respectiva no talking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti! in ziua de azi toate fetele sunt usor de cucerit [la pat] eu am 17 ani. am avut cea mai lunga realtie de 5 luni d ezile si vreaus a ti spun k nu am avut incredere necesara in el ca sa-mi pierd virginitatea... si nu mia parut rau deloc. gandeste. te bine la ceea ce faci si in cine iti alsi increderea! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... da de sigur ca esti virgina :-P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca colegei tale i-a placut sa fie gaurita si sa fie un fel de curva nai ce sa-i faci.fii mandra ca esti virgina, baietii desi se lauda ca le plac desvirginatele pe la colturi rad de ele cas curveasa ca esti super, si daca nu cedezi esti si mai tare, nai fost injosita de nicio puta

| Dreamgirl a răspuns:

Cu siguranta colega ta, a vrut doar sa iasa in evidenta si in plus cu un lucru care nu e tocmai ceva laudabil. Daca stam bine sa ne gandim, cu ani in urma, virginitatea era altfel pretuita si chiar daca s-au schimbat timpurile, a fi virgin/a nu este nicidecum o rusine.
Asa ca mandreste-te cu asta.happy