| Fllorentina a întrebat:

Crying CITITZI VA ROG!:*

Azi a fost o problema la scoala:d bine nu grava dar na.

deci au venit la ora noastra 2 tipi din alte clase. Profesoara nu ii cunoastea deoarece era noua si a crezut ca sunt d ela noi din clasa dar au facut multa galagie si nu ascultau deloc doamna profesoara s-a dus al directiune si a zis. Dar inainte de toate astea nea amentat cu nota scuzta si un test greu[germana] unii nestiind nimic germana deoarece nu au mai facut. Profa s-a enervat foarte foarte foarte raustraight face si na

dar dupa ce sa sunat o colega i-a zis profei ca cei 2 sunt din alta clas ahi a intrebat-o cine susnt dar ea a zis ca nu stie [dar de fapt stia] Copii shiau dat ochii peste cap dar dupa aceea nu au mai avut nimic cel putin nu aratau.

credeti ca se va uita chestia asta?

Voua vi s-a intamplat asa ceva? daca da cum ati trecut peste?

CAm cat iar putea tine supararea daca sunt?

credeti ca vor purta ura pe colega?sad

Va rog raspundeti cryingcryingcrying dau funda la cel mai bun rasp :* mersi:*

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu nu inteleg ceva foarte simplu: de ce nu ati anuntat-o in primul moment al orei pe profesoara ca in clasa sunt elevi din alta clasa. pentrua sta numai si eu v-as scadea nota la purtare la toti. Mi se pare o nebunie, cum ati putut sa nu spuneti asa ceva? Inconstienta voastra depaseste normalul pentru niste copii, da impresia ca a fost ceva voit, ca ati incercat sa o pacaliti cumva pe profesoara. In mod normal, ar trebui facuta sedinta cu parintii si apoi scazuta nora la purtare tuturor celor care se gaseau in clasa, plus o sanctiune pentru clasa (de exemplu, sa nu se dea premii in acest an scolar).

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Asta sunt lucruri care trec in timp.peste cativa ani vi se vor parea amuzante la toti atat tie, cat si colegei tale si acelor doi baieti.e posibil sa aiba putina ura acum la inceput dar o sa le treaca.acum depinde si de caracterul si mentalitatea lor. timpul o sa le rezolve pe toatehappy

| cristinna23 a răspuns:

Daca nu a fost cu urmari, vina e in totalitate a celor 2 fiindca nu au plecat,timpul le vindeca pe toate, nu poti sa urasti la infinit si daca colega nu a spus numele lor e bine un m otiv in minus sa nu o urasca, crede-ma toate se uita si mie mi s-au intamplat lucruri de care acum rad o sa se uite, stai linistita happy