| alejinxique a întrebat:

Un tip din scoala m a intrebat acum 3 saptamani ce vreau de la el. Dar m-am blocat si i am spus ca nu vreau sa il jignesc si ca a inteles gresit. Aseara o prietena care e colega de clasa cu el mi a spus ca a intrebat de mine ca de ce sunt atat de agitata (de fapt eram agitata datorita a multor proiecte la care particip). Voi credeti ca ma place? (Mentionez ca este mai timid.)

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Logic happy, dupa comportament sunt 100% sigura.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Poate ca te place si tocmai de aia te-a intrebat ce vrei de la el, poate spera sa ii spui tu prima ca il placi.
Poti incerca sa te imprietenesti cu el si asa poate prinde curaj si iti spune ca te place, iar in caz ca nu ii place tine, inseamna ca nu te merita.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca vb de faptul ca te place sau nu, era curios daca tu il placi pe el si, poate, daca ar merita sa incerce cu tinetongue.ar trebui sa alfi mai multe despre elhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca un baiat se baga in seama cu tine asta inseamna ca ii pasa de tine, cat de putin.eu nu am de unde sa stiu dar daac vrei sa afli, ar trebui sa vezi cum se comporta in preajma ta.adac te priveste intens.