| mariucaeli a întrebat:

Hei! Deci sa trecem la subiect, maine ma intalnesc cu baiatul de care imi place si lui ii place de mine. Sincer nu stiu daca suntem impreuna, ne trimitem inimioare si chestii cu ca te pup. Deci a zis ca maine o sa ma sarute, eu nu i-am zis ca o sa sune ciudat, dar nu m-am mai sarutat cu nimeni pana acum si am nevoie de sfaturi cum sa il fac sa fie perfect. Ca daca nu o sa ii placa? Am nevoie si de sfaturi sa ma machiez sau alte chestii din astea va rog! Multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Mai bine nu te săruta cu nimeni. Sărutul face parte din preludiul actului sexual, e ca și cum te-ai arunca pe un topogan în viteză și pe urmă e foarte greu să te oprești.Scriu fără prea mari speranțe că vei ține cont de sfatul meu, doar cu gândul că dacă îți începi acum viața asta de săruturi îmbrățisări, care poate duce foarte ușor și la sex ( nu știi încă ce bombă atomică e sexul) și vei avea parte de dezamăgiri într-o zi îți vei aduce aminte de sfatul meu.Pentru mine singurul băiat pe care l-am sărutat vreodată pe buze a fost soțul meu și pentru el la fel și ne bucurăm că am păstrat lucrurile astea doar pentru noi.

| Emilian65 a răspuns:

Lasa-l sa te pupe el, ca apoi inveti si tu si pana la urma totul va fi OK.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Poti sa te dai cu un fond de ten, un rimel si un luciu de buze happy, depinde ce varsta ai, totul va veni de la sine, bafta.

| AnonimulOfficial a răspuns (pentru Cristinaaa57):

De ce cred toate fetele ca baietii adora sa simta acel luciu de buze lipicios cu gust de slanina topita?

| Cristinaaa57 a răspuns (pentru AnonimulOfficial):

laughing e doar parerea mea

| Sfatosul2012 a răspuns:

Da cum zice Emilian lasa l sa te pupe el ca pana la urma o sa fie ok. Machiaza te cum te machiezi de obicei nu mai strident iar daca nu o faci nu te machia.

| AGreatMan a răspuns:

Asta vine de la sine...Te poti simti norocoasa ca ai un baiat care tine.Sarutul vine de la sine, o sa veziwinking