| andrada a întrebat:

Azi statea pe scari cu o colega si un baiat super dragut vine si isi pune mainile pe umerii mei si zice razand "nu mai sta aici si nu te mai speria asa usor" si apoi pleaca. Faza e ca nici nu il cunosc dar vreau sa ma imprietenesc cu el. Cv sfaturi?

Răspuns Câştigător
| AnimalX a răspuns:

Salut! Eu ti-as da urmatoarele sfaturi:
Cand il vezi de acum tot timpul sa-i zambestihappy
Daca el a facut primul pas, e randul tau! Intra in vorba cu el cu ceva prostesc cum a facut el!big grin
Incepe sa fii mai serioasa cu el, vorbeste lucruri mai serioase.happy
Stai mai mult timp cu el. Informeaza-te despre personalitatea lui.
Totul se ia pas cu pas. O sa vezi ca-ti va reusi! Succes!winking

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Afla tot ce poti despre el si asteapta.
Va mai face el ceva,abia a inceput atacul.
In ce te priveste pe tine,il privesti, te bucuri ca il vezi(sa se vada bucuria) si ii zambesti, eventual il si saluti.
Bine ca nu-i timid!
Succes!

| UninspiredName a răspuns:

Incearca sa dai intamplator peste el si poata'te aiurea gen..."scuze ce neindemanatica sunt" Si incearca sa te prefaci ca nu iti mai aduci aminte de el. Daca vede ca nu te intereseaza o sa ncerce mai tare. Dupa faza ast cand treci pe langa el astepti sa te salute, daca nu te saluta saluta'l tu dar dupa aia nu il mai saluta pentru ca va crede ca il placi si isi va pierde interesul. Mult succes dupa aia...sunt sigura ca o sa te descurci. Fetele sunt bune la astawinking

| Mihai1995_2485 a răspuns:

Intreaba-ti prieteni afla cine e si apoi intra intr-o cunversatie cu el.