| Crypt a întrebat:

Ba da m-am saturat de raspunsuri stupide intreb si eu pe cineva cum pot sa o fac pe o fata sa ma iubeasca mai mult si voi "arati cat de mult o iubesti".
Dar nu am bani de cioclate de trandafiri stau cu ea de 2 zile ce naiba.
Vreau sa ii dau lucruri simple.

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Un pupic poate? Sau...o poezie de dragoste? Sau o floricica rupta din curtea cuiva? e iarna de-acum, nu mai ai de unde fura floricele dar, e si asta o idee.big grin
App.nu te costa nimic.big grin

1 răspuns:
| highcoconut a răspuns:

Nu cred ca lucrurile materiale ar putea arata faptul ca o iubesti. rasfat-o adica ia-o in brate, alint-o chestii d-astea, nu trebuie sa-i daruiest 332137621387126 de trandafiri pe zi, ci doar 1 pe luna la o cine romantica sau ceva...laughing