| radustroie a întrebat:

Am o mica problema.Imi place de o fata pe care am intalnit-o la tara la verisorul meu si ea e mai mare ca mine cu 1 an si nu stiu daca ma place. Vorbesc cu ea la telefon si pe facebook si cand stam impreuna radem, glumim. etc.Acum problema ar fi ca ma pot vedea foarte rar cu ea deoarece suntem foarte departe unul de celalalt si ne putem intalni doar pe la tara pe la verisorul meu.Si nici macar nu am habar daca ma place.Ce sa fac? va rog un sfat

4 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
In primul rand trebuie sa-o cunosti si sa incerci sa te apropi de ea.
Vezi si tu ce gen este si daca te place.
Te pup, pa pa! kiss

| Pitagora a răspuns:

Cam 40% din intrebarile din aceasta categorie sunt cu problema curajuliu, trebuie sa prinzi curaj si daca te refuza nu o lua ca pe un raspuns de sfarsitul lumii fete sunt destule pentru toti si care te iubesc asa cum esti(nu rezolvi nimic daca esti timid) happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pitagora):

Ah, cata iubire! Lumea este un curcubeu de iubire, o floare a sarutului care, daca nu exista, ar trebui inventata! Ce lume minunata a iubirii.

| Pitagora a răspuns (pentru anonim_4396):

-_-