| Zoro2011 a întrebat:

Salut.Imi place de o fata de aceeasi varsta cu mine insa nu stiu cum as putea fii cu ea adica stam vorbim la scoala pe facebook >etc.cu ea mai sta un baiat un prieten dar care cred ca vrea sa ajung la prietena ei practic se cam da la amandou dar cred ca il intereseaza prieten ei.Cum sa fac.Cum sa aflu daca si ea ma place. Ii fac complimente si de astea dar as vrea mai mult.

Răspuns Câştigător
| Anette_9291 a răspuns:

Vreau sa-ti spun sa nu-i spui niciodata. sa faca o alegere dintre 2. daca iti place cu adevarat fa asa ca sa fie cu tine. lupta pentru ea. invit-o la o plimbare fara ca sa o intrebi daca te place. si spune-i tot ce simti pentru ea. dupa care ea se va gindi de ce are nevoie. Daca vreai sa obtii ceva lupta pentru asta tongue succese

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invito sa va plimbati in parc, etc. duo la cinema. daca e suparata, consoleazo.si daca totusi esti neastamparat si nu stii daca te place, intreab-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite poate te inspiră vreo acţiune de pe aici
http://serialeturcestitv.wordpress.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba hai sati zic ca eu am gagica bai spune-i in fata ca o placi daca nu-i spui o so aiba alalaltu dar daca tu nu-i spui ea o sa creada co nu o placi si o sa fie cu ala plzzzzzzzzzzzzzzzzz sa-mi dai si mine aidiul adresa ta de mes sati ma8i zic plzzzzzzzzzz dar asa sa faci cum ti-am zis