| 121huuu a întrebat:

Bai am si eu o problema... am avut o relatie cu o fata si acum ea este cu altul dar intr-un fel ne atrage ceva si stam cam tot timpul la scola impreuna si ne sarautam ne muscam chestii dintrastea dar fara sa vada lumea problema e ca simt eu ca tine la prietenul ei mai mult decat la mine si as vrea sa o recucersc dar nu stiu cum... ajutati-ma nu vreau sa o pierd tin prea mult la ea.

Răspuns Câştigător
| AAARRR a răspuns:

Nu tine la niciunu daca tinea la vreunu pe tine nu te facea sa suferi facandu-ti sperante iar pe el nu-l insela ca practic asta face, cu tine tongue eu zic sa-i spui : ori eu ori el? happy Fetele care fac asta se numesc TARFE happy azi cu unu maine cu altu. gandeste-te, prinde curaj si spune-i! nu vreau sa te jignesc dar te foloseste tongue

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Faceti threesomelove struck

| inger02 a răspuns:

Buna! eu zic sa discuti cu ea serios. explica-i ca tu nu esti de distractie si o iubesti. ofera-i cadouri, demonstreazai ca o iubesti si spune-i sa fie cu tine. daca te iubeste cu adevarat se intoarce la tine :Xsucces

Răspuns utilizator avertizat
| anamaria0974 a răspuns:

Eu zic sa o lasi frate ca nu e de tine se vede ca esti un baiat bun si ca tii mult la ea dar daca si ea tear place si ar vrea sa va impacati nu armai sta cu acel baiat crede-ma ca ce face cu tine acum poate sa faca si cu altul asa ca nu te merita cauta alta probabil ca multe fete ar vrea sa fie cu tine. Bafta!winking

Răspuns utilizator avertizat