| anonim_4396 a întrebat:

Bai azi am stat cu o colega pe care o plac in banca si de asemenea si ea ma place si ea intr-o ora si-a pus piciorul ei peste al meu si mi-a luat mana si mi-a pus pe bulanul ei si am inceput sa o mangai toata ora sa o simt in fiecare parte. si deodata am simtit ca am ejaculat, ce s-a intamplat?rolling on the floor)

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Interesante chestii faceti voi in ore...Pe urma, te-ai trezit?

| elasexygagica a răspuns:

Ce as vrea un coleg de banca ca tinelove struck

| ImHereForYou a răspuns:

Poate ca ti-ai gasit jumatatea!

| CrazyTeenager a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor Jism, ejaculare precoce, grav...

| CrazyTeenager a răspuns:

Pe tine ar vrea sa te aibe in banca, dar pe mine ar vrea sa ma aibe in ea rolling on the floor, dar sunt doar vise ela, nu meriti tu unul ca mine.

| TheUndertaker a răspuns:

Frate,daca este bunaciune fata nu ma mir de ce ai ejaculat! Poate maine este si mai bine,poate te puna sa ii pui mana la vrabiuta, atunci ce te faci, o sa incepi sa ii arati stilul de futai?

| dmnmrn a răspuns:

Cati ani zici ca ai?

| cipricocut a răspuns:

laughing mda destul de grav, dar pune mana pe carte ca se pica pe capete la bacalaureat, sexul lasa-l pentru timpul liber

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai tu.da ea?

| kzn00b a răspuns:

Nu fratilor n-aveti treabarolling on the floor am 15 ani da da e foarte buna colega si da fata de mai jos sigur ai vrea sa ma ai in bancalaughing