| byu_5076 a întrebat:

Baiatu pe care il plac(si stie ca il plac)da semne ca m-ar placea. Mi-a spus ca sunt una dintre cele mai bune prietene ale lui.

Oare ma place? Sau e de rau ca mi-a spus asta? Vom putea fi ceva mai mult?

1 răspuns:
| ColOreDdrEaM a răspuns:

Si eu ma intreb acelasi lucru de 2 ani de cand am cunoscut un baiat si am devenit cei mai buni prieteni.se pare ca am ramas doar prieteni si ca nu se va intampla nimic. Putine sunt sansele sa fiti ceva mai mult.