| byu_5076 a întrebat:

DACA BAIATUL PE CARE IL PLAC(el stie ca il plac)a semne ca m-ar placea si mi-a spus ca sunt una dintre cele mai bune prietene ale lui e de bine sau de rau? Vom putea fi ceva mai mult?

2 răspunsuri:
| viviana_1892 a răspuns:

Eu cred ca da pentru ca eu zic ca daca la inceput sunteti foarte buni prieteni...va veti cunoaste mult mai bine si atunci cand veti avea o relatie aceasta va dura mult mai mult deoarece are la baza in primul rand o prietenie foarte buna si veti comunica mai bine. daca vrei sa mai vorbim add : vyvy_lory

| isa_8499 a răspuns:

Normal ca e de bine big hug inseamna ca te place mai mult decat o prietena si ar vrea sa fiti mai mult decat amici, asa ca nu rata ocazia si incearca "sal tragi de limba" sa vezi daca si el te place(ceea ce nu ma indoiesc)si apoi spune-i si tu ce simti pentru el.si de aici, stii tu ce sa faci smug
bafta si pupici >big grin