| byu_5076 a întrebat:

Ce sa inteleg?
Baiatu pe care il plac(da semne ca m-ar placea)mi-a spus ca sunt una dintre cele mai bune prietene ale lui.
Oare ma place sau e de rau ca mi-a spus asta? Adica vom putea fi ceva mai mult?
Fundita

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. ce sa zic... daca ti-a zis asta inseamna ca ii plk de tine. dar dk chiar il placi cu adevarat va trebui sa il faci cumva sa moara dupa tine.adika sa iti schimbi atitudinea.sti vreo fata de care lui ii plk? daca sti va trebuii sa fii mai buna decat ea.adica sa nu pari o fraiera in fata lui.credema stiubig grin.am avut si eu o situatie de genul acesta cu un baiat si mi-a spus ca sunt cea mai buna prietena a lui.si intr-o zii ma invitat pe mine si pe un coleg de-a lui la un suc.si mai tarziu prietenul lui a plecat.si dupa ce a plecat mi-a spus ca ma iubeste.si ne-am sarutat:X:X:X:X a fost cea mai buna zii din viata mea:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wooww.pai dk chiar iti plk de el spune-i in fata.nu e greulaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca posibilitatea de a te place este de 50-60% si daca mai faci ceva eforturi cine stie? poate veti fi mai mult decat prieteni.SUCCES!