| FlyingSparkle a întrebat:

Baiatul de care am mai zis da mereu semne ca m-ar placea, dar cand il intreaba cineva de cine ii place, el raspunde ca de una de la politehnica, nu inteleg si ma face sa disper cryinglaughing acum sunt intr-un grup de proiecte cu el la romana, dupa ce el m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el in grup :X eu sunt genu de fata care mereu invata si ia numai note bune, dar nu sunt tocilara si nici prea timidawinking iar el e la fel, deci de ce nu imi spune ca ma place, pana la urma, toti baietii din clasa le spun fetelor de care le place asta, el de ce nu o face? sad

3 răspunsuri:
| anonimul a răspuns:

Pentru ca fiecare om e unicat, si nai de unde sa stii ca te place, poate vrea sa fiti doar prieteni...

| florinnica83 a răspuns:

Sfatul meu este sa nu te grabesti ca apoi sa regret

| iTami a răspuns:

Poate zice ca-i place de aia de la politehnica ca sa nu recunoasca cai place de tine. poate ii e frica ca tu nu-l placi si de aia nu-ti spune ca te place