| Alexandra7609 a întrebat:

Băiatul de care sunt atrasă nu a adoptat un stil enervant:sunt blocată pe wp(nu l-am deranjat niciodată cu mesaje... din contra așteptăm ca el sa inițieze discuțiile noastre sau sa na cheme afară).
Pe 2 iunie el a făcut niște glume urate la adresa mea(era într-o stare de ebreitate) apoi eu m-am plâns la o prietena și în timp ce vorbeam cu ea vad ca el ma aștepta în fata blocului. De supărare am pus-o pe prietena mea sa vorbească cu el, iar discuția a generat urât ...de atunci a început schimbarea lui de comportament și mi-a reproșat ca mai aveam puțin și ma duceam la miliție!
Am încercat sa depășim momentul apoi a apărut un fost prieten la avansurile căruia nu am cedat, sa inventeze ca s-a culcat cu mine(oral,anal)... știind ca sunt virgină.
Apoi barbatul de care sunt interesata a început sa se certe singur cu mine și sa ma facă ranchiunosa, mincinoasă (ca nu recunosc ce,,am făcut,,,infantila, nebună, retardata, ca sunt virgină ca nu ma fete nici dracu, poate un boschetar (Doamne ferește!)
Apoi m-a blocat peste tot!
Efectiv nu știu ce sa fac...el este întors împotriva mea!
A spus ca mint si când spun ca sunt la facultate (normal ca sunt )!
Deci doar sa inventeze lucruri neadevărate despre mine!

Răspuns Câştigător
| dianamjv16 a răspuns:

Buna! Uite îți sugerez sa îți cauți alti prieteni care sa te înțeleagă și poate chiar un iubit bun care te-ar ajuta mereu nu unul ca el. Nu meriți nimic din ceea ce îți face băiatul acela de care erai interesată. Mai așteaptă și poate curând vei găsi pe cineva cu un suflet bun DAR CU ADEVARAT. Și eu am cunoscut baieti de genul, care îmi vorbeau frumos timp de o luna doua și după ma luau la hai sictir. Stiu ca poate o sa crezi ca nu te inteleg, însă încearcă sa treci peste, sau măcar așteaptă un timp, poate își revine acel baiat la normal. Însă slabe șanse, un om nu se schimba. o zi frumosa iubita! Dacă vrei putem vorbi in privat, sunt aici dacă ai nevoie de cineva

| Alexandra7609 explică (pentru dianamjv16):

Mulțumesc pentru răspuns!
Știu ca nu merit nimic don toate astea și tocmai asta ma doare.
Sa speram ca va trece îndrăgosteala mea fata de el și ca voi avea în viitor o relație frumoasa cu alt cineva!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Si tu ce mai vrei de la nesimtitul ăsta? Chiar asa iti place sa fi jignită? Lasa l in pace blocheaza l si tu si nu il mai baga in seama, nu vezi ca are deja vicii bea, in curand pe fondul ebrietatii beției te bate, ce varsta ai? Cauta ti pe altcineva sau mai bine stai singură decat cu un nebun bețiv

| LordCristobal a răspuns:

Ar fi bine sa te desparti si sa uiti de el complet.
E un baiat extrem de posesiv si gelos si daca mai stai mult cu el intr-o relatie o sa te innebuneasca de cap.

| GeorgeCazan a răspuns:

Ești genul de fată/femeie pe care eu nu-l înțeleg.
Cum naiba sa mai fii în relație cu un asemenea bărbat, dacă el face ce face? Poate vrei să te despărți de el după ce te va băga în spital, căci acum încă nu ești convinsă...

| steamrogue77 a răspuns:

Si tu in continuare iti doresti sa fii intr-o relatie cu el dupa cum se comporta cu tine? laughing)