| MaTeOGG a întrebat:

Anunt : Intrebare retardata dar na, ce sa faca eu daca e curiosi!(nu sunt analfabet, am zis la caterinca ).
DECI nu inteleg, de ce cand o fata vrea sa se duca la baie, trebuie sa isi cheme o prietena cu ea. Care e treaba ca nu inteleg.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ştii cât de bine urinezi, când vorbeşti cu cineva? Şi acum să vorbeşte serios, de cele mai multe ori când o fată se duce la baie cu prietena ei, nu se duce să îşi facă nevoile ci să râdă, să se strâmbe în oglindă, să vorbească, să facă poze...din astea administrative laughing

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

De multe ori dacă o fata e văzută singura in diverse locuri unii pot afirma despre ea ca e antisociala laughing Probabil de asta. Și de plictiseala.

| Xdreaper21 a răspuns:

Ca sa faca lucruri care tu le-ai putea crede retard

Răspuns utilizator avertizat