| anonim_4396 a întrebat:

Baiatul in gemeni este timid? Dar fata scorpion? Dau funda!
Fara raspunsuri la misto!

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Cunosc persoane în ambele zodii, şi pot să îţi spun cu cea mai mare convingere că nu sunt absolut deloc timide!

| Tweetymrrr a răspuns:

Http://blogcuzodii.wordpress.com/2009/06/01/baiatul-barbatul-gemeni/
http://www.intrefete.ro/horoscop/femeia-scorpion-6134761
Ai aici mai multe detalii ca să te lămureşti în cazul în care mai ai şi alte curiozităţi.
Succes!

| trăncănici a răspuns:

Depinde şi de ascendent,grupa de sînge,familia şi atmosfera în care au fost crescuţi.În general,Gemenii sunt duplicitari,instabili,nu te prea poţi baza pe un Gemeni! Scorpiuţele sunt drăguţe,dar cam nimfomane! Cad repede la pat, că ştii ce le place sexul?! Mai mult decît păpica! Şi sunt vulnerabile, încearcă să superi una!

| marina11 a răspuns:

Gemeni.nu cu siguranta.fratele meu este gemeni si are un tupeu cat sapte laughing).cat despre scorpion la fel nu este timid. sper ca te-am ajutat :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Băiatul în gemeni e siamez şi fata e o scorpie.

| ÐÿÅ a răspuns:

Baiatul care are zodia gemeni nu este timid, dar fata cu zodia scorpion uneori (in unele situatii ) este timida...