| anonim_4396 a întrebat:

Băiatul pe care îl plac mi-a spus că mă place și el însă nu am putut fi împreună din cauza distantei și din cauza faptului că el spune că nu se poate implica acum intr-o relație pentru că nu simte. El m-a sărutat acum câteva luni și zilele trecute ne-am întâlnit, ca amici și colegi, la o plimbare și comportamentul lui, deși mi-a zis că nu vrea o relație, nu s-a schimbat fata de mine. Aceeași cicăleală, aceleași apropouri și glume și gesturi. Mă întreb, oare l-as putea determina sa mă sărute? Știu că nu e nimic intre noi, dar părea că își dorea pentru că se comporta ca in momentele în care mi-a mărturisit că își dorea sa o facă. Deci întrebarea e: cum îl pot face să mă sărute? Sau credeți că ar vrea să mă sărute? Eu as vrea să o fac însă mă gândesc că as părea cumva disperata din moment ce noi am zis ca suntem doar prieteni și totuși credeți că ar fi greșit să o fac?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ramai si tu singura cu el si da-te mai aproape de el, il privesti lung in ochi si tot asa

| ania a răspuns:

Lasă-l în pace, mai bine roagă-te lui Dumnezeu pentru viitorul tău soț, nu pierde vremea cu băieți care nu vor o relație.

| Sofer a răspuns:

Spune-i ca vrei un sărut.