| DelfyDelfynea a întrebat:

Baiatul pe care il plac nu ma observa si nu am nici o idee cum as putea sa il cuceresc.Chiar imi doresc sa fim impreuna...

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand trebuie ca printr-un anumit mod/mijloc sa faci cunostinta cu el pentru a deveni la inceput cunostinte si doar pe urma prieteni. Daca nici asa nu va manifesta interes fata de persoana ta prin a incerca sa intre el in legatura cu tine, inseamna ca atractia nu se manifesta reciproc si posibilitatea de a deveni un cuplu nici atat. Intereseaza-te daca nu aveti niste cunostinte comune iar in caz contrar sa-ti incerci norocul prin a-l contacta in mod direct pe Facebook. Succes!