| Julliette a întrebat:

Cum as putea sa-l uit pe baiatul pe care il plac foarte mult.Suntem impreuna de 2 ani, dar el nu ma mai place.VA rog, Help! Funda! la cel mai rapid si bunn raspuns!

Răspuns Câştigător
| ozzy_1272 a răspuns:

Gandeste-te la toate vb urate pe care ti le-a spus, gandeste-te la tot ce ai facut pentru el, gandeste-te ca el nu a vazut ce fel de fata/femeie esti si nu a vazut cate ai facut pentru el si cat de mult il iubeste.transforma iubirea in dezamagire pentru ca el te-a dezamagit

1 răspuns:
| qCristiana a răspuns:

Incearca s ate gandesti la alceva si sa iti gasesti un hobi sau cam sa ceva e greu sa il uiti dar incearca sa te concentrezi pe alt ceva bafta funda?