| DeeepEyesClau a întrebat:

Baiatul pe care il plac si cu care sunt prietena buna m-a imbratisat pentru. prima oara "din proprie initiativa". Adica intotdeauna eram eu cea care il imbratisa si chiar si atunci destul de rar, dar de data asta nu ne mai vazuseram de doar o saptamana si m-a imbratisat. Care credeti ca e motivul? big grin

4 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Cred că îi era dor de tine şi având în vedere că de alte dăţi l-ai îmbrăţişat tu, a făcut-o el de data asta.

| Stassy a răspuns:

Poate te place......sau poate ii era dor de tine...big grin

| EANB a răspuns:

Poate i-a fost dor de tine si poate te place dar nu stie cum sati zica

| x33Dalia a răspuns:

Ia fost dor de tine, deoarece nu v-ati vazut de mult si daca ai spus ca sunteti buni prieteni, poate a inceput sa tina la tine mai mult decat la o simpla prietena. ^^