| anonim_4396 a întrebat:

Băieții chiar iubesc fetele micuțe? Adică cum așa? Căci mie îmi place de un prieten din gașca surorii mele și el este foarte drăgut cu mine și într-o seară chiar a dorit să mă sărute și mă înbrățișa și alte gesturi din astea și mie mi-a fost plăcut în seara aceia dar în adoua zi cînd a venit la mine acasa nici nu ma salutat nici nimic și a stat cu sora mea toată seara pînă cînd nu a venit prietenul surorii și el a plecat acasă este evident căci lui îi place de sora mea și nu de mine pentru că ia plăcut mereu de sora mea dar cu mine cum rămîne eu simt căci el m-a folosit doar ca să o facă geloasă pe sora mea dar eu ce îi sunt o păpușă care s-a jucat și a lăsato sau ce să cred și ce să ma fac. Ajutor TPU! Dau funda sad

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa lasi baietii pana vei gasi unul normal, la casa lui, gospodar si bucatar laughing

| shadow72 a răspuns:

Da te-a folosit, treci peste

| AdyAdeluş a răspuns:

Ce sa faci? Nimic. Pentru el ai fost doar o jucarie. In cel mai rau caz ar fi sa il intrebi ce a fost cu gesturile alea dar sa pari deranjata.
Sau... poate (dar asta este posibil prea putin) sa te placa de fapt pe tine si sa se foloseasca de sora ta.
Dar eu cred asa... ca tu ii esti draguta. Dar nu te place, Ii e drag de tine sa zic asa. Dar nu prea pare sa ii placa de tine. Asa ca...Bafta!

| mihai69 a răspuns:

Dacă gesturile tandre le-a făcut de față cu alții (sau doar cu sora ta), e posibil să vrea doar să te folosească.
Dacă nu... cine știe, poate o fi mai timid... Încearcă să-l ignori total - poartă-te cu el ca și cum ar fi invizibil și vezi cum reacționează. Asta îți va da cel mai bun răspuns!

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Pai noi eram doar noi doi în odaie

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

EI, atunci fă cum ți-am zis mai sus. Și în niciun caz nu pune la suflet dacă se dovedește că nu are intenții serioase. Ia întâmplarea ca pe o lecție și pe viitor fii ceva mai reținută, nu te mai aprinde așa iute! Nu de alta, dar să nu (te) arzi de tot...

| sofisis a răspuns:

Probabil avea chef de putina joaca. Atata tot. Nu mai interpreta nimic altceva din gesturile lui.
Poarta-te ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat si gata.

| Maioru a răspuns:

Mai papusica mai opreste-te si respira ca de la inceput pana la sfarsit nu ai facut o pauza.Tu crezi ca daca te-a luat in brate si a incercat sa se dea la tine asta inseamna ca ii place de tine.S-a jucat putin cu tine sa vada daca merge treaba, baietii asa sunt, incearca si daca tine bine daca nu iar bine.Nu ai zis cati ani ai dar nu cred ca ai inca buletin si asta se vede dupa cum gandesti si in special dupa cum scrii.Mai coace-te putin si cu timpul vei gusta din placerile vietii doar atat, mai asteapta putin.

| angel_4561 a răspuns:

Eu ce îi sunt o păpușă care s-a jucat și a lăsato-din pacate ti-ai raspuns singura la intrebare