| luSi_5044 a întrebat:

Am si eu o mare problema!
Am o prietena foarte buna, o ador, o iubesc, pentru ca imi este ca o sora pentru mine
A fost plecata 3 saptamani in vacanta... am vorbit in fiecare zi cu ea. ne povesteam tot ce faceam.
ieri a venit acasa... am fost asa de fericita cand am vazut-o love struck.
Azi. am iesit in Sat cu ea si inca cu o prietena... am stat ne-am plimbat nu am avut nici o treaba. pe seara am plecat printr`un parculet. acolo am vazut-o, pe o colega ca statea cu iubitul ei. eu si cea mai buna prietena am mers sa-i salutam iar cealalta prietena a ramas deoparte pentru ca ea e cerata cu acea colega...
am stat cu colega si cu iubitu ei. la un momendat cealalta prietena s-a saturat sa ne astepte acolo si a plecam. am vrut sa merg dupa ea si sa nu plece. dar cea mu buna prietena mi-a pus o intrebare foarte grea :` mai stai aici cu mine, sau fugi dupa ea``. si am ramas evident cu ea ...imi zicea ca e geloasa si ca nu mai petrec asa mult timp cu ea, ca de cand a plecat ea mi-am gasit alti prieteni sad. si nu stiam ce sa fac. asa ca am plecat acasa. pe drum m`am intalnit cu cealalta prietena m`a vazut cu lacrimi in ochi si a venit si mi-a sters lacrima nu mia lasat`o sa curga. apoi am mers cu ea acasa am stat. dupa 2 ore am plecat cu ea pe afara,. ne-am intalnit cu cea mai buna prietena si era cu alte fete, le-am salutat dar ea nu ma bagat in seama...:-

Răspuns Câştigător
| andr33a_5009 a răspuns:

Prieteni nu te pun sa alegi intre ei si altcineva

6 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Voi fetele faceti din orice o drama

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Daca ar fi cu adevarat o prietena buna nu te-ar pune sa alegi

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Daca ar fi cu adevarat o prietena buna nu te-ar pune sa alegi eu cred ca lavi ar fi o prietena mai buna ea nu a venit sa-ti spuna sa te duci cu ea daca nu nu mai este prietena ta. dar este alegera ta.succeswinking

| raducu a răspuns:

Vezi de ce e bine sa fii barbat? smug

| luSi_5044 explică:

Nustiu de ce nu s`a pus tot straight face
c0ntinuare: Cear trebui sa fac? ce prietena sa aleg? credeti ca prietena mai buna joaca un fel de rol?
va rog ajutativa :*.
dau funda love struck
apropo :
1. pe cea mai buna prietena o cheama carla
2. iar pe cealalta prietena o cheama lavi

| Adda_2262 a răspuns:

Intrebarea pe care a pus'o Carla a fost dovada ca nu e o prietena atat de buna, dupa parerea mea. Daca tinea atat de mult la prietenia voastra nu facea atata "caz" ca te duceai dupa Lavi.Parerea mea este ca ar trebui sa vorbiti si sa lamuriti totul si dupa sa alegi pe cineva pentru ca prieteneii adevarati nu sunt intodeauna prietenihappySper sa faci alegerea corectawinking