| anonim_4396 a întrebat:

Baieti am cateva intrebari pentru voi din partea lui SexGirl: Ce ati face daca prietena voastra ar avea 14-15 ani, voi 17 -18 si ati dori sa faceti sex iar ea v-ar amana? Ce se poate face daca dupa un film porno(pe care vreti sa il puneti in practica) ii cereti iubitei sa faca ce ati vazut in film iar ea(fata cuminte)refuza? Care este rezolvarea acestei probleme? Asta e discrepanta intre educatia pe care parintii le-o dau lor si gandirea masculina" *** tot ce prind", ele "fereste-te mama de astia care *** tot ce prind"Asa ambele parti nu ajung la un acord. Ce puteti voi face pentru ca situatia sa se schimbe (cum contribuiti voi la aceasta schimbare)?

Răspuns Câştigător
| Asiryx a răspuns:

Asta cu indeplinitu fanteziilor din filme porno e deja ...cand relatia e avansata amandoi au varste de pe ste 20-25 de ani in fine aste sunt condimente in cuplu insa nu ar trebui sa fie folosite pe fete minore, inocente etc. Rezolvarea : Nu prea exista. pedofilii vor exista si vor incerca in continuare sa profite.Tot ce putem face este sa invatam (sa invatati ca eu sunt mic :o ) pe fete sa se gandeasca mai intai ce fac si dupa ca ii iubesc si sa faca ceva pentru iubiti

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar un pedofil ar fi cu o minora de 14 - 15 ani si mi-am dat seama ca sunt multi care le iau la pat din acest motiv. Parintii care stiu sa isi educe copii cum e necesar nu se arunca in sex la varste fragede, nu conteaza daca e baiat sau fata.

| Asiryx a răspuns:

Frate are 14-15 ani straight face vrei sa se comporte ca o actrita porno!?
Asta e dezavantajul la fetele de 14-15 ani nu ai ce face decat sa fi in continuare cu ea sa o iubesti si sa te rogi ca intr-o zi o sa realizeze ca o iubesti destul de mult incat sa faceti sex happy

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru Asiryx):

De acord? tu ai vrea? multi se uita la filme porno si apoi vor sa le puna in aplica.iar ele nu vor... tu de ce crezi? putini tin cont ca fata are sub 16 ani si ca o face ca sa il faca pe el fericit. apoi deh da de gustul sexului si numai scapa

| hackey a răspuns:

Daca ai 17 faci cum crezi, insa de la 18 raspunzi penal chiar daca actul e consimtit!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru hackey):

Gosh you serious? nu conteaza varsta! ideea e simpla, tu ca tip esti mai mare decat ea

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

LorryDulce la cine te referi? eu sunt fata, ma intereseaza cum vad baietii problema

| LorryDulce a răspuns:

Ai 18 ani sigur dar ti-e teama ca toti iti vor zice ceea ce nu vrei sa auzi, ca vei face puscarie bineinteles. oricum ar fi fata,cuminte sau nu,totusi nu are gandirea matura si va suferi,va spune sau nu parintilor, sau altora, acestia mai departe si tot asa.Risti tot felul de probleme cu parintii ei, risti daca nu vei face puscarie sa ti se intample oricand alte lucruri si pentru ce? Chiar s-au terminat fetele pe lumea asta? Sunt atatea fete cu care poti avea o relatie normala si sa faceti impreuna tot ce va doriti! Mai gandeste-te...sunt mici si probabil vor fi traumatizate pe viata orikt de "femei" se dau ele.

| utilizatorull a răspuns:

ii explici cum sta treaba si ii promiti ca o ajuti dupa aia bafta

| AnTiBioTic a răspuns:

Pai uite cum sta treba... daca un baiat este cu o fata si tine mult la ea si daca ea il refuza la intrebarea"vrei sa facem sex" acel baiat daca o iubeste intr-adevar pe fata mai poate astepta putin... dragostea nu inseamna numai sex si atatwinking

| d33amaria a răspuns:

Cred ca nu este bine pentru o fata de 14 15 ani. Fetele sunt foarte inocente mai ales cele cuminti Relatiile de la varsta aceasta nu tin aproape niciodata,DOAR CU foarte putine exceptii. Ceel mai bine ar fi sa o astepte sa fie ea siguraSexul nu implica doar atat ci si grija foarte mare pentru o eventuala sarcina, chiar daca exista multe metode contraceptive, poate avea loc oricand un accidenthappy