| ☻⊥ÃÐяٱąи☺Mẵ®ί∂η™♂╚» a întrebat:

Intrebare pentru baieti/barbati: cat de lung este penisul >vostru:-

11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cât Transsiberianul, de ce întrebi?

Abh
| Abh a răspuns:

Stii care e lungimea medie a unui sarpe Boa? Noah, eu il eclipsez.

| Stefania a răspuns:

waiting.Tot timpul cu lungimea penisului sunteti x-(. Mai lasati-l in paceoh go on...credeti ca el nu ar vrea sa se odihneasca?sad. Si totusi nu este frumos sa postati asemenea intrebarisad

| adi4ever a răspuns:

Cat o cale ferata

| Ea12345 a răspuns:

Al meu are 45 cm, important e sa se enerveze si sa fac rost de unulbig grin

| andreii2 a răspuns:

Are cam 3 Km.

| Smarandica a răspuns:

Ce rasp funny o dat Pho3nix rolling on the floor

| gaby_8539 a răspuns:

18...la cald

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te intereseaza? nu ma laud da 30. la rece. la cald in particular

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In orice-caz, mai mare decat materialul aflat in cutia ta craniana.
Got it?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este unul pe site care se tot lauda ca-l are de 3cm. Daca esti complexat, indiferent de lungimea pe care o are al tau, incearca sa-l gasesti si sa-l contactezi in privat. Va veti consola unul pe altul...