| andreea_9717 a întrebat:

Baieti...ati fi in stare sa statzi cu o fata doar ca sa va mearga mai bine din punct de vedere financiar?

Răspuns Câştigător
| w0rkSpace a răspuns:

Noop. iti dau si motivul "nu vreau sa traiesc pe bani alt cuiva vreau sa traiesc pe bani mei "

4 răspunsuri:
| Mihai_8442 a răspuns:

Da de ce nu ...multe fete stau pe situatia financiara a barbatului
Si de asta ti se pare ciudat cand e invers pentru ca in ziua de astazi barbatul merge bine financiar

| Reznov a răspuns:

Mi-ar fi rusine.

| Robi_3511 a răspuns:

Asta e o intrebare care difera de la baiat la baiat, eu de exemplu zic nu, dar cunosc oameni care ar zice da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer...noo!