| naviDIabLO a întrebat:

Cine zice ca viata(mediocra din punct de vedere financiar)e frumoasa?

6 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Eu, de exemplu sunt de acord. Mediocru nu inseamna sarac, ci undeva la mijloc. Daca in rest totul e bine, ce mai conteaza? A, nu ai bani sa mergi in Caraibe? sorry! Viata e mai mult de atat.

| yuli10 a răspuns:

Cel sarac happy

| alexdop21 a răspuns:

Viata e frumoasa daca stii sa o traiesti la orice nivel social! Fie ca esti burghez, fie ca esti un simplu functionar, sau un somer fara prea mari venituri!
Trebuie sa stii ce sa apreciezi la viata si atunci va fi foarte frumoasa! Si mai este si familia, daca ai o familie unita, iubitoare, care te sprijina cand ai nevoie poti spune fara prea mari probleme, ca ai o viata perfecta!

Răspuns utilizator avertizat
| naviDIabLO explică:

Da cam asa ceva cred ca majoritatea nu vor sa se gandeasca pentru ca li se face rau. Vreau sa merg si eu in insule exotice sa mananc sa beau ceva rafinatsadViata in romania e o amorteala permanenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun asta si sunt convins.viata este frumoasa si fara nici un ban. daca stii cum sa traiesti si iubesti viata, te iubeste si ea pe tine.