| Li200La a întrebat:

Care este meseria mai buna din punct de vedere financiar dintre a fi psiholog și a fi nutritionist?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cat de bine te vei dezvolta tu intr-unul dintre aceste domenii, oricum, din cate am auzit, meseria de psiholog va fi destul de bine platita in viitor, la fel cred si despre cealalta specializare. Totul depinde de cat de bine te perfectionezi tu in acel domeniu, astfel incat sa atragi clienti.

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

La fel, nebunii se inmultesc la fel ca obezii. Tu marita-te cu care e mai frumos.