| Pisiiii a întrebat:

Baieti, ati mai placut/iubit in acelasi timp 2 fete? Ce ati facut in cazul asta?

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mda, o senzatie aiurea
insa nu le.am iubit pe amandoua in acelasi timp. pe una o vedeam doar putin mai departe de o amica, iar cealalta imi facea inima sa izbucneasca in flacari. nu am facut nimic altceva decat sa stau putin pe ganduri... dupa cateva zile totul era foarte clar laughing

| 20CMrecords_3284 a răspuns:

Ceva de genu traiesc eu acum. sunt cu o fata pe care nu o plac, dar ea ma iubeste.si nu stiu cum sa ma despart de ea pentru ca nu vreau sa o ranesc...si mai e o fata care stie ca am prietena dar totusi stau si cu ea pentru ca pe ea o iubesc, dar relatia este mai...nu stiu cum sa explic. nu pot fi impreuna cu ea pentru ca mi-e frica sa nu o ranesc pe cea care ma iubeste si nu stiu daca se merita sa renunt, poate cea pe care o plac eu nu simte nimic pentru mine si ma va face sa sufar!

| ametitul a răspuns:

Nu poti sa iubesti 2 fete in acelasi timp, e doar confuzie big grin sau bataie de joc big grin

| DarkGuard a răspuns:

Daca iubesti 2 fete si nu sti pe care sa o alegi te sfatuiesc sa le compari din cap pana in picioare si vezi ce iti place mai mult

| Cash_Dirtee_1990 a răspuns:

Ba da, si am facut threesome, incearca si tu

| leovld94 a răspuns:

Sex in 3.