| Bubuletu a întrebat:

Am o tristete de mai mult timp...In grupul nostru mai toti sunt repartizati pe cupluri, adică fetele din grup au iubiti in grup. Toti in afara de mine. Asta ma face cam trista, mai ales ca imi place,, iubirea" ca sa zic asa. Mie imi si place de un băiat din grup, si vorbim mereu prin mesaje. Odată s-a ajuns la subiectul acesta si eu am făcut puțin pe victima, sa vad ce zice; atunci eu i-am zis ca pe mine oricum nu ma place nimeni ca sunt urata si mai multe, nu stiu ce am mai zis. El atunci a zis ca sigur ma plac mulți băieți si sa nu mai zic ca sunt urata ca nu sunt. Asta mi-a dat o senzatie misto! Apoi el m-a întrebat daca am avut vreun iubit si dac am avut primul sarut, eu i-am zis ca normal ca nu ca pe mine nu m-a plăcut nimeni niciodată. El mi-a zis ca el m-a plăcut la începutul școlii, dar acum lui ii place de alta fata ( eu știam ca ii place de tipa aia si el stia ca stiu, si atunci mi s-a părut cam ciudat ca a făcut aceasta precizare, oare bănuie ceva?). Si după mi-a scris ca el ar gusturile bune la fete, deci sigur mulți băieți ma plac. A fost funny faza...si mai ales ca din cand in cand imi mai scria, din senin, in timpul unor alte discuții, sa nu mai fiu suparata. Eu am zis ca poate nu sunt asa de rea, dar sunt alte 3 fete mai bune ca mine ( ele sunt in top 3 la toti băieții din clasa), iar el a zis ca nu e asa, cel puțin in cazul lui. Atunci am încheiat discuția.
A crezut ca ma place măcar puțin, insa un eveniment de azi mi-a frant inima; el a întrebat-o pe alta fata dac vrea sa se combine cu el...
Sunt cam trista. Si imi tot amintesc momentul cand la adevăr si provocare el m-a luat in brate si ( deși trebuia sa ma pupe o data) m-a pupat o data pe obraz, si apoi pe par, undeva pe lângă gât.
Prea multe detalii...ce sa fac? Ar trebui sa il uit? PS: am 12 ani si noi doi suntem cei mai buni prieteni

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Adică fac dragoste în grup?

| Bubuletu explică (pentru corolav):

Nu...suntem un grup de prieteni si fetele din grup își au iubiti tot in grup. E un grup care s-a format din prieteni iar acum putem fi repartizati si pe cupluri.

| ana5 a răspuns:

Daca el vrea sa fie cu alta fata nu ai ce face, mai bine iti vezi de viata ta si incerci sa-l uiti.