| KindKid17 a întrebat:

Mai pot recastiga inima unei fete, care m-a placut acum aprox. 1 an? Iar mi s-au aprins calcaiele dupa ea laughing 3 ani am placut-o. Daca mai doriti si alte detalii, intrebati-ma. Nu pot zice aici ce-am facut in 3 ani de zile. Vreau raspunsuri din experiente proprii! Ps : Are alt iubit de ceva timp.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca in ciorba reincalzita!
daca nu a functionat acum 1 ani sau de 3 ani incoace, nu va functiona acum!
Apoi, ea are iubit, deci neinteresata in relatia cu tine!

| KindKid17 explică (pentru Violleta2022):

Se poate sa ai dreptate...

| LoveSleep a răspuns:

Da, foarte simplu.
Trebuie doar să-i arati cât de mult ai evoluat. Faptul că te cunoaște și nu te-a văzut sau auzit de ceva timp, e un bonus, pentru că va observa toate plusurile pe care le-ai adăugat la tine pe parcursul ăla, ea fiind obișnuită cu "Tu" cel din trecut.
Chiar dacă nu te-ai schimbat prea mult, un alt fel de a vorbi cu ea decât cel de dinainte o să-i dea aceeași impresie.
Dacă, de exemplu, atunci erai mereu de acord cu ea, te purtai frumos, erai timid și te vedea ca pe un prieten, acum, dacă o iei puțin 'mai tare' o să-i stârnești interesul.

| LoveSleep a răspuns (pentru LoveSleep):

Ah, și nu contează dacă are iubit. În fond, cel mai bun câștigă. Iar după ce câștigă, normal ar fi s-o facă să dispară, pentru că după mine, o tipă care cedează sau se "îndrăgostește" de un alt tip în timp ce e cu altul, e patetică. Nu-mi pasă dacă e mai bun sau mai potrivit pentru ea decât actualul, faptul că i-a permis s-o facă să-l placă rămâne patetic.

| Randomuser2000 a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa scapi de ala
ai o lama fina?

| dulcebombon1997 a răspuns:

O sa iti fie foarte greu, dar daca tu crezi ca o poti fac mai fericita poti incerca. Daca e doar un moft de moment mai bine sa nu incerci