| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, atunci cand iubiti cu adevarat o fata, mai doriti si alta fata din punct de vedere sexual?
sau, in general, exista si baieti care nu doresc o fata din acest punct de vedere atunci cand iubesc cu adevarat?(adica isi doresc doar iubita)

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

A fost bine pusa paranteza ta. Eu nu as face sex cu o fata pe care abia o cunosc. De asta exista o iubita. Sexul pentru mine e important intr-o relatie in care iubirea e reciproca. Ar putea fi si acel friendly *** despre care se vorbeste dar depinde de persoana. Ar trebui sa fie o fata pentru care candva am avut sentimente puternice si care la randul ei a avut astfel de sentimente. Oricum daca sunt intr-o relatie cu o fata sexul este important dar nu cel mai important. Eu nu aleg o fata dupa performantele sexuale. O aleg pentru ca imi place ea ca intreg. Cum gandeste, cum se imbraca, cum arata, etc. Niciodata nu as insela iubita indiferent de situatie. Nu mereu e valabila sintagma barbatii e porci.

8 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da pot iubi o fata?

| daniDeeDee a răspuns:

Eu o vreau numai pe ea. sad

| costyn162 a răspuns:

Acum depinde de varsta...In perioada liceului, cred ca baietii in special dar si fetele nu descopera inca iubirea...Si, un baiat daca gaseste o fata pe care chiar o iubeste, cred ca o respecta destul incat sa nu-i ceara ceva ce nu vrea...Si,fiind in perioada "critica" se poate sa aiba anumite porniri pe care sa si le potolesca cu o alta fata pentru care nu simte nimic...Aici vine diferenta dintre "a face dragoste" si "a face sex"...

| razispeed a răspuns:

Daca iubesti mult o fata si daca ai putina minte din respect pentru ea nu o inseli, eu aasa am procedat, pana m a inselat ea pe mine. e foarte posibil sa faci sex cu alta persoana chiar daca tii la o anumita, poate fi ceva spontan si neplanuit si sa se intample, poti spune ca baiat ca nici nu ai inselat pentru ca nu ai avut deloc intentia doar ca ti a picat pzda in pl

| Rose_2860 a răspuns:

In ziua de azi sunt foarte rari baietii care iubesc cu adevarat! Ei sunt doar niste animale care se lasa condusi de instinctelaughing

| trifsandu a răspuns:

Eu ma limitez doar la persoana iubita pentru ca o iubesc doar pe ea.
@WhiteRose de ce sint animale barbatii? Sa iti fie rusine de ce spui!
Eu nu am vazut pe varianta barbati numai femei. Asa ca sa iti retragi cuvintele.

| mihaelanikol a răspuns:

Da razispeed, o faci o daca ca asa a fost sa fie si apoi ramai cu aia, ca asa fac unii. ori e una ori deloc, eu una n-as suporta sa aflu ca a fost prietenul meu cu alta. daca se intampla asta, oricat as tine eu la el, ii dau papucii... daca se intampla o data se va intampla si a 2-a, si a 3-a si devine o obisnuinta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Viata e plina de ispite, de greutati...acum ce inseamna? sa nu fim destul de tari sa nu cedam tentatiei chiar si in fazele mai proaste ale relatiei? ma refer in cazul in care chiar iubesti pe cineva. Si uite asa, o continua lupta e fetei de a fi ea cea mai frumoasa, de a arata ea cat mai bine, de a fi cat mai perfecta din toate punctele de vedere...si cand constati ca fata a facut tot posibilul de a fi cat mai perfecta pentru baiatul care zice ca o iubeste ataaat de mult.si el cedeaza unei tentatii... oare cum ar trebui sa se simta fata? Nu eram sigura ca toti baietii sunt niste...pentru ca sunt si fete...Tocmai de aia am si pus intrebarea, tare curioasa sunt sa vad daca exista cineva care poate face fata unei ispite, care sufleteste, fizic si etc. e doar a unei fete.