| DiaNa357 a întrebat:

Bunahappy
Toti baieti sunt la fel?(din punct de vedere general)De ce crezi asta?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Ma.eu sunt baiat.dar asta inseamna ca sunt la fel ca altii?
Nu.fiecare e unic in felul lui, fie ca e fata sau baiat!
...acum,trebuie doar sa ii cautiwinking

6 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Nu, nu toti sunt la fel.Ce-i drept, putini baieti stiu intr-adevar sa tina la o fata si sa nu se gandeasca mereu la sex.

| fluturas a răspuns:

Fiecare om e unic, dar cam toti baietii sunt la fel straight face poate mici, mici exceptii

| Balmung a răspuns:

Sufletul fiecarui om ete un univers indepenent. Am uitat cat d eunici suntem din clipa cand ne-am daruit lumii, vremilor si modei. Perosnalitatea depinde de la baiat la baiat. Au un trunchi comun, dar crengi diferite. Aspecte particulare care ii face speciali intr-un mod mai mult sau mai putin placut.

| bianca_2103 a răspuns:

Fiecare om are felul sau de a gandi si de a simti. poate unele idei sau ganduri sunt asemanatoare sau doar par.cred ca fiecare are un strop de unicitate in suflet si nu toti suntem la fel.sunt genuri si caractere diferite

| amalia_4709 a răspuns:

DA toti sunt la fel chiar daca se aud vorbe ca. unii nu sunt asa.chatterbox etc.dar adu-ti aminte.sunt BAIETI iti spune ceva asta?straight face

| Lorry_3741 a răspuns:

NU toti baietii sunt la fel. Asta mi-a demonstrat un baiat foarte special, care chiar stie sa pretuiasca o fata.Deci,exista si exceptii. Putine, dar exista!:*