| RAY a întrebat:

Baieti,Barbati care nu atrag sexul opus si au incetat a mai crede ca vor gasi, la ce alte posibilitati v-ati mai gandit? ati putea sa stati cu o robotica de asta sexy?

https://adevarul.ro/......index.html

13 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Mhda......de a dreptul patetic, in ziua de azi pana si boschetari cu cuvintele la iei au gagica
Cred ca e o soluție pentru pentru cei incapabil de o relatie

| RAY explică (pentru SilentRain):

Da crezi ca acel om tocmai de asta are nevoie? uite asa se nasc copii care vor fi copii strazi sau a statului si apoi crestini vor striga gay ne fura copii

| Hammurabi a răspuns:

Vezi că e roboțica 404. Nu merge link-ul. laughing))

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Aia e alta robotica, doar ca e mai mereu la menstruatie, mie imi placea robotica de la enel care vrea multe numere asa ca i am dat

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Deșteaptă chestie.
Cocalarii viitorului nu se vor mai bate în modele de BMW ci în modele de RealDoll.
Vor apărea modele cu protecție la viol.
Dacă detectează altă puță, o face scrum. laughing))))

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Sa vezi ce spume o sa aveti voi astia cu reale cand o sa vedeti ce robotice fiebinte vom avea

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Mai vorbim când o știi roboțica ta să facă cremă de zahăr ars. laughing))))

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Dar craciunita mea stie sa faca nu?

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Asta descoperi tu. Las' să fie surpriză. laughing

| Subsemnatul123 a răspuns:

Exista femei care o fac pentru bani. Cand despre planul "sentimental", asta este, ori te obisnuiesti cu gandul ori inveti sa nu mai ai sentimente.

| elaventurero a răspuns:

Da, roboții vor fi viitorul.Nu știu dacă este bine sau rău, e relativa chestia. Deocamdată sunt foarte scumpi.

| RAY explică (pentru elaventurero):

Si un stik de 1 gb costa mult la inceput