| claudiu_9632 a întrebat:

am o intrebare in special pentru baieti. voi cand v-ati dezvirginat (cand as rupt ata) va curs sange? mie nu mi s-a intamplat sami vie(m-a durut un pic dar nimic mai mult) iar cel mai bun prieten spune ca lui i-a venit.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa cum paresc fetele cu himenul ca nu li se rupe din prima (in unele cazuri) asa patesc si baietii, ori li se rupe din prima si ii doare putin curgand cateva picaturi sau nu li se rupe niciodata.

| crisxd a răspuns:

Nu e obligatoriu sa se rupa. Eu fac sex aproape zilnic si nu s-a rupt.

| Masacven a răspuns:

Ce i-a venit prietenului?
In orice caz, a te dezvirgina nu inseamna sa iti rupi ata.
Ata se rupe cu timpul si prin sex fara prezervativ.
Nu mai asculta povestile seniorilor in sex, de 14-15 ani, care spun ca li s-a rupt la prima partida.
Acum serios, ce i-a venit prietenului tau?!

Răspuns utilizator avertizat
| delya91 a răspuns:

Intre timp ti-s-a rupt ata?

| RedBoy a răspuns:

Si mie cand mi s-a rupt mi-a curs sange. M-a si durut.