| xoxo_6268 a întrebat:

Baieti, cat de mult este necesar sa fiti excitati pentru a avea erectie? un sarut ar fi necesar? Sau fata pe care o placeti sa vina in fata voastra imbracata cat se poate de sexy? Intreb asta pentru ca prietenul meu mi-a spus ca se excita chiar si de la o simpla atingere... E adevarat?

Răspuns Câştigător
| deleuandrei a răspuns:

De la un sarut poate sa fie asa ceva, da nu zic ma excit si eu dar dupa mai multe atiningeri in diferite parti ale corpului, dar daca fata pe care o plac sa vina la mine imbracata sexy la sigur ca nimeni nu ar fi excitat dar de erectie nici nu se poate spune. rolling on the floor

8 răspunsuri:
| User a răspuns:

Depinde unde il saruti whistling

| Pho3nix a răspuns:

Depinde.
Adica baietii nu au erectie de la un simplu sarut. Trebuie ceva mai mult.

| dydy22 a răspuns:

Fiecare baiat se excita infeluri diferite. nu toti se excita de la un sarut sau o atingere. depinde de baiat

| mary9524 a răspuns:

Depinde la fiecare om.se poate excita de la un sarut dar cred ca nu destul incat sa aiba erectie.trebuie ceva mai mult.mai multe saruturi atingeri in diferite zoneetc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ceva care se transmite reciproc chiar fara s-o vezi neaparat imbracata sexi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana in 20 de ani ti se scoala aiurea, cand vrea ea. In timpul orei, la scoala. In fiecare dimineata cand te trezesti, etc. Iar daca e sa ai o relatie de lunga durata, se scoala doar cand vrei tu happy... dupa o anumita varsta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca i se scoala pla si la un sarut...laughing)

| diva99 a răspuns:

Da xoxo prietenul tau are dreptare si ai putea sa o saruti din prima daca ai emoti sa ai spui