| Marya_Anna_1994 a întrebat:

Prietenul meu are o problema.Se excita foarte tare la fiecare atingere dintre noi(sarut, imbratisare...) si cand ar fi momentul sa se intample...el se termina cu mult timp inainte.Ce se intampla? Ce poate face?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa incerce, iar si iar si pe cat posibil sa-l ajuti si sa-l sustii explicandu-i ca il intelegi deoarece o astfel de abordare din partea ta, ii va da/ii va mari increderea in el. In astfel de cazuri ajuta mult preludiul si pettingul si incercarile repetate deoarece doar asa in timp de va diminua excitabilitatea lui excesiv de intensa.Alt remediu nu exista. Succes.

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Il supra exciti, inseamna ca esti o bunaciune maxima

| Emilian65 a răspuns:

Nu aveti ce face. Asta este fenomenul care apare la tinerii incepatori in ale sexului.

| Oana92 a răspuns:

Foarte probabil e lipsit de experienta. Eventual incercati sa va opriti putin atunci cand el devine foarte excitat. Cu timpul se va rezolva. E foarte important sa nu razi de el si sa nu ii reprosezi, daca faci asta vei reusi sa pui si mai mare presiune pe el.

| Moldovanu_Bogdan_1986 a răspuns:

Ațâța timp cât se excita așa repede înseamnă ca îl atragi și îl sensibilizezi încercați și voi să mai avansați în viață sexuală să se mai obișnuiască și el cu pasarica