| MIDnightMoon a întrebat:

Băieţi. Ce aţi alege? O fată frumoasă, cu forme foarte mari, cu părul lung şi blond, dar să ai numai câteva lucruri cu ea şi să fie şi puţin cretină sau o fată simpatică, cu forme medii, cu părul mediu şi mai ciufului, să ai multe chestii în comun cu ea şi să aveţi depre ce vorbi şi să fie mai deşteaptă.

15 răspunsuri:
| Alex a răspuns:

A doua varianta.

| Georgeeeeeeeee a răspuns:

A doua variantă, deşi idealul ar fi un mix între cele două. da, ştiu, e greu să le ai pe toate.

| claaau a răspuns:

Clar ca a2a varianta:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai pus intrebarea la Dragoste & Sex ci nu ai pus-o la Conversatii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza atat de mult cum arata pentru ca in timp se poate schimba, daca o plac o plac, ma indrept spre a doua varianta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce ai spus ar trebui sa inteleg ca tu esti a 2-a varianta? laughing ce intrebari stupide straight face

| MIDnightMoon explică (pentru anonim_4396):

Nu. happy Eu nu sunt nici una nici alta happy.

| DANIEL72 a răspuns:

Eu aleg varianta a treia laughing

| Jake109 a răspuns:

Varianta 2. Clar.

| dRaguTzuu a răspuns:

Sincer, prefer o fata desteapta, frumoasa si onesta decat o fata care e proasta, enervanta si cu forme mari! Nu conteaza °FORMELE°! Eu iubesc o fata care macar sa fie desteapta!

| alecsao a răspuns:

A doua fata...o relatie de succes nu se bazeaza pe aspectul fizic ci pe punctele comune si comunicare

| yonnootz a răspuns:

Pai trebuie sa fie frumoasa si proasta. Daca e urata nu o vrei tu si daca e desteapta nu te vrea ea laughing)

| Nicolae_Cosmin_1994 a răspuns:

Clar a doua varianta

| DeadFallenAngel a răspuns:

Varianta 2