| Issabelle6789 a întrebat:

Baieti,ce ati gandi despre o fata care alege sa va spuna ca va place, chiar daca ar sti cam 90% ca voi nu o placeti pe ea?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Aș aprecia sinceritatea. Și nu, nu aș gândi nimic rău, dacă de asta te temi.
Iar faptul că o plac sau nu (la momentul dezvăluirii) e irelevant. Destăinuirea aceasta ar putea schimba starea lucrurilor...

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In caz ca are fizicul bun ii zic pentru futai accept sa ne facem de cap dar in relatie nu ma bag deloc

| RAY a răspuns:

Prima oara sa vad minunea asta user issabell apoi iti raspund

| Plato a răspuns:

As aprecia maturitatea, dar din milă nu se poate.

| Paul754880338 a răspuns:

Sincera si indrazneata!

| Issabelle6789 explică:

Multumesc mult tuturor pentru sfaturi! Mi-am facut curaj si i-am spus.

| Paul754880338 a răspuns (pentru Issabelle6789):

Bravo! Foarte frumos!

| mihai69 a răspuns (pentru Issabelle6789):

Bravo ție! Îți țin pumnii! :*

| Ben9648 a răspuns:

Pentru ca ma place as vorbi cu ea atat

| DJZombie a răspuns:

Aș spune că e drăguță... Și poate aș oferi o șansă. Până la urmă nu vrei să pierzi o șansă dacă ești singur și ea e o fată ok. Spun bine?